HAKKIMIZDA

Hisar Aile Çay Bahçesi adıyla 1953 kurulan işletme uzun yıllar hizmet verdikten sonra yenileme içerisine girmiş ve faaliyetlerine Cafe & Restaurant olarak devam etmektedir.

Yenilenen personeli, iç ve dış dekorasyonuyla dünya mutfağının ve yöresel lezzetlerimizin yanı sıra zengin kahvaltı ve Brunch’ta hizmette kaliteyi en yukarıya çıkarmaya devam etmektedir.

Mekanımız eşşiz İstanbul Boğazı manzarasında,Rumeli Hisarı Kalesi surlarının eteklerinde bulunmaktadır.

Tarihle Doğanın Buluştuğu Nokta

Tarihle doğanın buluştuğu noktada 65 yılı aşkın süredir hizmet veren İstanbul Hisar Cafe Restaurant doğal taş ve ahşabın uyumlu birlikteliği ile doğal çevresiyle tümüyle bütünleşmiş bir yapının içinde huzur sunuyor. Bundan yarım asır önce 1953 yılında hayata geçirilen ve o günden bu güne istanbul’un simgesi olan İstanbul Hisar Cafe Restaurant son 2 yıldır Restoran konseptine geçmiştir. Yenilenen imajıyla İstanbullulara tecrübeli işletmecilik anlayışıyla modernitenin nefis uyumunu gözler önüne seriyor.

Dünya Mutfağından Seçme Örnekler

Rumeli Hisarı’nın vakur çehresiyle bütünleşen ve leziz mutfağı ile alışıla gelmiş kalıpların dışında bir sığınak olan İstanbul Hisar Cafe’yi diğerlerinden ayıran en önemli özelliği mutfağı. Tamamen doğal ve organik ürünlerin kullanıldığı Hisar Cafe en titiz gurmelerin dahi beğenisine mazhar olmuş mutfağıyla klasik cafelerden ayrılıyor. Tüm dünya mutfaklarından örneklerin usta ellerde konuklara sunulduğu Hisar Cafe, şahane doğası ve ambiyansıyla siz değerli misafirlere kucak açıyor.

Özel günlerinizi unutulmaz kılıyoruz

Düğün, nişan, doğum günü, lansman gibi özel günlerinizi unutulmaz kılmayı vadeden İstanbul Hisar Cafe Restaurant iddialı sabah kahvaltısı ve lezzetli yemeklerinin yanında, dostlarınızla buluşup demlikte çayınızı, kahvenizi yudumlayarak boğazın huzur veren güzelliğinde, sakin ve keyifli bir ortam sunuyor. İstanbul Hisar Cafe ailesi olarak sizleri de, hayal ettiğinizin ötesine İstanbul Hisar Cafe’ye bekliyoruz.