Haberler / Blog

LEZZETİN KALESİ

Bir yanınızda eşsiz İstanbul Boğazı, diğer yanınızda tarihi Rumeli Hisarı Kalesi, yüzyıllık ağaçların gölgesinde oturmuş birbirinden güzel lezzetleri tadıyor, çayınızı ya da kahvenizi yudumluyor veya nargilenizi içiyorsunuz. Bu özel atmosfer için adresiniz Hisar Cafe restoran. Aile işletmesi olarak kurulan ve geride kalan 50 yılda İstanbul’un simgelerinden birisi haline gelen Hisar Cafe, tecrübeli işletmecilik anlayışını çağdaş imajıyla müşterilerine sunuyor.

Ailenizle, arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle mutlu zaman geçirebileceğiniz Hisar Cafe’de, hafta içi serpme, hafta sonları ise açık büfe kahvaltı yapabilirsiniz. Çay ve kahve içmek için buluşup, güzel saatler geçirebilirsiniz. Sıcak ve soğuk başlangıçlar, sandviç, dürüm ve hamburgerler, Wrap ve Quesadılla, makarna, pizza,  pide, balık, kebaplar ve Türk mutfağının diğer birçok özel lezzeti Hisar Cafe’de sizleri bekliyor. Çikolatalı, sütlü veya şerbetli. Hangi tatlı türünü seviyorsanız en güzel tatları tatmak için bekliyoruz.

Nargile tutkunları için de her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Çeşitli aromaları, hijyeni, kaliteli tütünü ve özel sunumu ile nargile keyfi boğazın eşsiz güzelliğiyle buluşuyor.